Lekárovu starostlivosť si môžete skontrolovať cez e-maily

Dôvera, zdravotná poisťovňa zavádza pre svojich poistencov bezplatnú službu Elektronická pobočka - Dôvera plus. Jej prostredníctvom si môžete pozrieť svoju Elektronickú zdravotnú kartu a na nej prehľad zdravotnej starostlivosti, ktorú na vás vykázali lekári a poisťovňa uhradila podať reklamáciu, ak ste dané vyšetrenie neabsolvovali. Môžete si pozrieť, aké antibiotiká ste naposledy užívali a každý mesiac vám vypočítajú, koľko ste mohli ušetriť, ak by ste si na recept od lekára vybrali cenovo výhodné generiká. Veľmi užiočnou je aj služba Bezpečné lieky s upozornením na vzájomnú znášanlivosť liekov, ktoré vám lekár predpísal. Elektronická pobočka toho ponúka oveľa viac TU

Ako sa k elektronickej pobočke dostanete?
Stačí sa registrovať na www.dovera.sk v sekcii Elektronická pobočka, kde zadáte svoje identifikačné číslo z preukazu poistenca, rodné číslo, SMS kontakt a e-mailovú adresu. Po odsúhlasení Pravidiel elektronickej komunikácie vyplníte kontrolný dotazník.
Po správnom zodpovedaní kontrolných otázok vám poisťovňa zašle na zadaný SMS kontakt overovací kód. Po jeho zadaní sa automaticky aktivuje Elektronická pobočka. Prihlasovacie meno a heslo zašle poisťovňa e-mailom, ale vy si ho môžete, tak ako v elektronickom bankovníctve, zmeniť.
Informácia zo zdravotnej poisťovne Dôvera
 

Späť na aktuality Zobraziť staršie články
PARTNERI
  • Počet zobrazení: 1,494,363