S týmito topánkami sa nikto nestratí

Kto má príbuzných v seniorskom veku, pozná strach z toho, že môžu nepozorovane opustiť byt, liečebný ústav, či zariadenie pre seniorov a zablúdiť. Predovšetkým vtedy, ak senior trpí na Alzheimerovu chorobu, môže takáto situácia nastať kedykoľvek.
Ak sa aj Vy obávate, že Váš milovaný príbuzný vyjde z domu a nebude si pamätať, ako sa vrátiť, máme pre Vás dobrú správu. Zabránia tomu topánky so zabudovaným systémom GPS. Systém Aetrex Navistar GPS je revolučnou, patentovanou technológiou na ochranu ľudí s Alzheimerovou chorobou, stareckou demenciou, alebo inými kognitívnymi poruchami, ktorí majú tendenciu túlať sa a následne sa stratiť. Je zabudovaný v topánkach a umožňuje okamžite lokalizovať, kde sa Váš príbuzný nachádza a priviesť ho naspäť. Je možné nastaviť ho tak, aby Vám topánky ihneď signalizovali, že sa Váš príbuzný zatúlal ďalej, než je preňho bezpečné. Základom tejto technológie je možnosť nastaviť hranice lokality, ktorá je ešte pre Vášho milovaného bezpečná. Ak ju prekročí, systém Vás o tom okamžite informuje prostredníctvom e-mailu alebo SMS správy.
Cena topanok (ktoré sú unifikované pre ženy aj mužov) je 161 eur a mesacny poplatok za pouzivanie GPS a servis je 10 eur.
Viac informácií na 0904682 888.
 

Späť na aktuality Zobraziť staršie články
PARTNERI
  • Počet zobrazení: 1,494,361